+ startowa    + ulubione  

 
..:: Menu ::..
» Strona główna
» O szkole
» Aktualności
» Archiwum
» Dyrekcja
» Nauczyciele
» Uczniowie
» Dla Rodziców
» Organizacja szkoły
» Dokumenty szkolne
» Wyniki egzaminów
» Zdjęcia
» Chór PG20
» Koła zainteresowań
» Wolontariat
» Sport
» Samorząd
» Publikacje
» Nasze miasto
» Linki
 
..:: Nasze strony ::..
» Serwis fotograficzny
» SP Nr 29
» Ekologia w ZSS Nr 1
» Biblioteka ZSS Nr 1

 
..:: Uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 20 ::..


Zdjęcia i listy uczniów znajdują się na stronie SERWIS FOTOGRAFICZNY
 


 Absolwenci Publicznego Gimnazjum nr 20 w Białymstoku

 

 Rok 2016 

Klasa 3a

Adamska Klaudia
Andrejczuk Michał
Bazyluk Aleksandra
Bondaruk Kamila
Chłus Oliwia
Chyży Jan
Ciborowska Wiktoria
Ciborowski Kamil
Depczyński Karol
Fiedorowicz Kinga
Figura Kamila Katarzyna
Filipczuk Hubert
Gortat Aleksandra
Kolczykiewicz Dominik
Korpacz Dawid
Kozłowski Szymon
Kożluk Aleksandra
Kułak Klaudia
Mystkowska Katarzyna
Panas Anna
Piekarska Weronika
Polewko Angelika
Prymak Szymon
Toczko Damian
Tyborowicz Daria
Wąsala Mateusz
Żendzian Kamil
 
Klasa 3b

Babiński Dariusz
Czuba Łukasz
Dubowska Emilia
Dudzińska Katarzyna
Gawęska Julita
Gosk Kamil
Jankowska Emilia
Jurkowicz Izabela
Klucznik Joanna
Kłusewicz Karol
Łupińska Natalia
Maćkowiak Paweł
Maleszewska Roksana
Piekut Martyna
Proskień Filip Kacper
Radzajewska Paula Angelika
Samojuk Hubert
Sawicki Bartłomiej
Snarska Patrycja
Sokołowski Dawid
Stroczkowska Paulina
Szydłowska Joanna
Świątkowska Martyna
Waszkiewicz Kamila
Weremczuk Filip
Witer Tomasz
Zakrzewski Filip
Ziemann Gabriel
Zubowicz Zuzanna Milena
Żyłkiewicz Anna Maria
Klasa 3c

Brzęś Piotr
Dederko Adrian
Gromak Kinga
Gryc Izabela
Grynczel Krystian Maciej
Hajduk Anita
Kiryłowicz Przemysław
Kołodziejczyk Eryk
Kossakowski Patryk
Kruszewska Kaja
Krzyżaniak Krystian
Lisowska Wiktoria
Łudzicz Agata
Malewicka Gabriela
Michalik Jakub
Paczkowska Weronika
Pieszko Tomasz
Radecki Mateusz
Rogowska Paulina
Siemieniuk Jędrzej
Skrzymowska Pola
Sobocińska Julia
Szutko Aleksandra
Ulianowski Gracjan
Wendołowicz Angelika
Wyszyński Leszek
Zalewska Sandra
Klasa 3d

Adamczuk Joanna
Baranowska Patrycja
Beczko Michał
Busłowski Jakub
Chomik Paulina
Chrzanowska Aleksandra
Cieślak Urszula
Dmitruk Dawid Szymon
Dobrzański Damian
Jabłoński Łukasz
Jacewicz Agata
Janowska Dominika
Korotkich Jakub
Kozioł Patryk
Krupicka Monika
Lupa Adrian
Malewicz Magdalena
Marecki Szymon
Mazur Hubert
Mikołajczyk Jakub
Piktel Rafał
Piotrowska Justyna
Radziszewski Maciej
Rogalski Sebastian
Roszkowski Mateusz
Seliwonik Sebastian
Sulik Anita
Szczudło Gabriela
Śliżewska Kinga
Tworkowska Angelika
Wołczuk Jakub
Wróblewska Natalia


 Rok 2015 

Klasa 3a

Baranowski Przemysław
Bazarewicz Jakub
Benecka Dagmara
Biała Izabela
Borona Piotr
Gil Magdalena
Gołaszewska Julia
Jakubowska Gabriela
Kamińska Oliwia
Kolczykiewicz Jakub
Koleśnik Kacper
Leoniuk Natalia
Leusz Krystian
Masłowska Marta
Płotczyk Aleksandra
Poznańska Natalia
Poźniak Sebastian
Sadowska Aleksandra
Sadowska Kinga
Skwiot Gabriela
Stojak Julia
Stojak Natalia
Suchowolec Natalia
Świsłocka Natalia
Tomaszewska Wiktoria
Wojno Joanna
Woronko-Sokołowski Adrian
 
Klasa 3b

Bykowska Wiktoria
Celary Damian
Chraboł Natalia
Czereniewska Izabela
Dąbrowski Dariusz
Dzięgielewski Michał
Falkowski Kamil
Gardocka Iga
Jarmolik Mateusz
Jarończuk Mariusz
Jeziorski Dawid
Kalinowska Marcelina
Kosk Patrycja
Krysiewicz Piotr
Marczyk Julia
Mirkowski Marcin
Mocarski Przemysław
Nalewajko Adam
Puchalska Angelika
Sasimowicz Emilia
Sawicka Gabriela
Zajkowska Kinga
Zgierun Zuzanna
Czarniecki Karol
Klasa 3c

Awruk Szymon
Babicka Paulina
Bartoszewicz Wiktoria
Bocheń Tomasz
Brzezińska Gabriela
Butkiewicz Władysław
Choromański Michał
Danilczuk Maciej
Dawidziuk Łukasz
Iwaniuk Paulina
Jazykow Filip
Jurasz Kacper
Królik Paweł
Kupiński Filip
Litwiejko Karolina
Łapuć Karolina
Łęczycki Paweł
Łukaszewicz Grzegorz
Marcinowicz Karol
Ostrowska Julia
Polak Jakub
Sokólska Magdalena
Waszkiewicz Paweł
Zawadzki Szymon
Zerka Dominik
Klasa 3d

Arciszewska Urszula
Babilewicz Agnieszka
Budźko Patrycja
Dąbrowska Karolina
Dmuchowski Kamil
Figlewska Wiktoria
Godlewska Karolina
Grądzka Klaudia
Iłendo Joanna
Jaworowska Gabriela
Jeneralczuk Agnieszka
Koptewicz Mateusz
Korycki Maciej
Kosk Sylwester
Kraszewski Jakub
Łapińska Emilia
Michrowski Tomasz
Najfeld Magdalena
Okołowicz Emilia
Pragacz Adrian
Sokół Hubert
Stankiewicz Mateusz
Syczewski Mateusz
Sztrom Krzysztof
Żmojda Laura

Klasa 3e


Babicz Piotr
Bielawski Michał
Bochen Urszula
Cetra Michał
Cichoński Grzegorz
Grynczel Kornel
Grynczel Michał
Kadziewicz Gabriela
Kucharczyk Gabriela
Lewicka Gabriela
Łoś Bartosz
Mackiewicz Maciej
Milewska Edyta
Najda Natalia
Oksiuta Daniel
Olchowik Radosław
Pietrzak Jonatan
Pruszyńska Magdalena
Semborska Karolina
Skorupska Natalia
Smyk Monika
Sulik Patrycja
Szuryniuk Kacper
Szymczuk Krzysztof
Świątkowski Jakub
Wołosik Jakub
Zabielska Dominika
 



 Rok 2014 

Klasa 3a

Aleksiuk Piotr
Dubowski Krzysztof
Fiłończuk Michał
Gabrel Damian
Grodzka Julia
Jabłońska Izabela
Jurewicz Maciej
Kamieński Rafał
Karny Agata
Kazberuk Izabela
Łazarski Rafał
Majewska Marta
Martynowicz Anna
Mystkowska Marta
Naglacki Kacper
Niemkuć Rafał
Pietrewicz Justyna
Polecka Magdalena
Pruszyńska Agnieszka
Sawicka Magdalena
Straszecki Damian
Tarachanowicz Paweł
Topczewski Karol
Wysztygiel Natalia
 
Klasa 3b

Baranowski Rafał
Benedyczuk Justyna
Chojnowska Natalia
Dołhinko Emil
Fiedoruk Julia
Gmurczyk Mateusz
Gobiszewski Damian
Leszczyńska Gabriela
Litwińczuk Kamil
Mateuszuk Michał
Micner Maja
Niewiarowska Dominika
Oksiejczuk Adrianna
Oksimowicz Sebastian
Ostrowski Mateusz
Owczarczuk Paulina
Pawluczuk Katarzyna
Piotrowski Adrian
Smutny Zuzanna
Suchocka Gabriela
Wiszenko Bartosz
Wiszowaty Bartosz
Zalewska Magdalena
Zgiet Izabela  
Klasa 3c

Abłażewicz Kacper
Aleksiejuk Natalia
Danilewski Maciej
Dąbrowska Magdalena
Gajowniczek Anna
Giedzicz Katarzyna
Grzędzińska Urszula
Marchel Kamila
Mazurek Marta
Milenkiewicz Krzysztof
Mirończuk Kamil
Oleszczuk Mateusz
Pietrzykowska Karolina
Popiel Magdalena
Rusiłowicz Rafał
Sac Karolina
Sarosiek Maciej
Sochacki Eryk
Sokołowska Sandra
Stankiewicz Hubert
Stasiukiewicz Anna
Szymborska Daria
Tołoczko Justyna
Tomaszuk Piotr
Żmieńko Małgorzata
Klasa 3d

Borowski Alan
Budniak Aleksandra
Budniak Anna
Danowska Dominika
Dudzicki Marek
Falkowska Weronika
Gerasimiuk Justyna
Gilewska Katrzyna
Janowski Adam
Kalinowski Wojciech
Klimowicz Daniel
Kopeć Kamila
Kulesza Justyna
Markowska Paulina
Parczyńska Magdalena
Perkowska Beata
Pieszko Bartosz
Pietraszewska Karolina
Redo Marzanna
Rutkowska Edyta
Rutkowska Martyna
Sidorczuk Michał
Suchowolec Weronika
Szubała Maciej
Śliwowska Aleksandra
Wierzbicka Patrycja
Klasa 3e

Bąbczyńska Kamila
Czech Angelika
Dobrzyński Damian
Giełda Łukasz
Grygorczyk Magdalena
Grynczel Patryk
Gumieniak Natalia
Jabłońska Izabela
Jędrzejewska Beata
Kalinowska Magdalena
Kossakowski Adrian
Kozłowska Natalia
Krysiuk Agnieszka
Łapińska Natalia
Murawska Justyna
Niegowski Konrad
Niewińska Natalia
Ogonowska Monika
Orzechowska Magda
Rogowska Anna
Siegień Natalia
Sulewski Adam
Szewko Patryk
Śniatkowski Marcin
Zaleska Weronika
 



Rok 2013

Klasa 3a

Antonowicz Gabriela
Babicz Karolina
Bagilcz Mateusz
Bajguz Adam
Basa Artur
Bogdan Kamil
Czerepuszko Sebastian
Danowska Gabriela
Horaczy Patryk
Korniłowicz Tomasz
Krajewska Izabela
Krajewska Katarzyna
Kuczyńska Justyna
Kunda Julia
Makuszewska Marta
Malenda Paweł
Mantiuk Paula
Milewski Adam
Misiewicz Dominika
Papierowski Maciej
Piorunek Michał
Płońska Klaudia
Polińska Katarzyna
Prosińska Adrianna
Reniewicz Maciej
Rodzko Marta
Skorupska Justyna
Suszczenko Damian
Topolewski Marek
Wilemajtys Paweł
 
Klasa 3b

Bałdyga Konrad
Bieniek Marlena
Chrostowski Adam
Cichoński Mateusz
Fabiański Krzysztof
Gmurczyk Sebastian
Jurgiel Anna
Kozłowski Szymon
Kraszewski Mateusz
Krzymowski Adam
Łuczaj Agnieszka
Łupińska Martyna
Maćkowiak Piotr
Makowska Anna
Markiewicz Mateusz
Murawski Paweł
Nalewajko Aleksandra
Niezgoda Łukasz
Onacewicz Ewa
Piesecki Michał
Puciłowska Agnieszka
Radziszewski Łukasz
Smętek Marta
Trochimczyk Klaudia
Wilczewska Kinga
Winnicka Urszula
Wojno Angelika
Zawalich Tomasz
Zybajło Kamil
Żukowska Patrycja
 
Klasa 3c

Bałon Kewin
Gierula Bartłomiej
Kaczmarczyk Justyna
Kalinowski Rafał
Keller Kinga
Kisielewski Marcin
Kołaczyk Katarzyna
Lasota Adrian
Leszczyńska Sylwia
Mazur Albert
Mieleszko Paulina
Murawska Izabela
Myśliński Rafał
Obuchowski Jakub
Ostaszewska Anna
Pacanowski Karol
Pierko Mateusz
Pietrzykowska Paulina
Sienkiewicz Klaudia
Skowroński Adrian
Strelczuk Grzegorz
Szeroki Rafał
Szwed Wojciech
Wasilenko Damian

Klasa 3d

Baranowski Mateusz
Bartosiak Patrycja
Danowski Maciej
Dowejko Marcin
Drobysz Maciej
Drumska Aleksandra
Duchnowski Filip
Głąbień Roksana
Głowacka Martyna
Januszczyk Michał
Jarmoszuk Karolina
Lasota Izabela
Oleksza Marcin
Ostrowska Amanda
Ostrowska Emilia
Piłat Jan
Samotik Przemysław
Sidorczuk Karolina
Silkiewicz Marta
Sokólski Mateusz
Sokół Karolina
Trocewicz Patryk
Warpechowski Konrad
Waśkiewicz Agata
Węcko Julia
Wiszowaty Sebastian
Wysocka Joanna
Klasa 3e

Bochenek Karolina
Bojko Daria
Bojko Natalia
Czaban Maciej
Czalej Agnieszka
Dziemiańczuk Tomasz
Fiedosiuk Łukasz
Halicka Urszula
Janel Mateusz
Karwowski Mateusz
Kietura Gabriela
Kłusewicz Michał
Koszewnik Jan
Krasowska Katarzyna
Kukawska Alicja
Lasota Wioleta
Lubiniecka Natalia
Noga Kamil
Oganisjan Gabriela
Pawluczuk Paulina
Puczydłowska Anna
Sajewicz Michał
Skarzyńska Katarzyna
Stachurska Ewa
Szewko Dominik
Świętkowski Piotr
Wasilczyk Anna
Zalewski Marcin
Żamojtuk Michał
 



Rok 2012

Klasa 3a

Artemiuk Natalia
Baranowska Aleksandra
Bartoszewicz Magdalena
Białous Ewelina
Bogusz Patrycja
Brażukiewicz Magda
Bujnarowska Patrycja
Halicki Dawid
Hołubowicz Maciej
Klentak Karolina
Kowalczuk Paula
Kozłowska Wirginia
Królikowska Emilia
Lebiedziński Mateusz
Lisowska Martyna
Malewicz Urszula
Olszański Kamil
Ostrowski Ignacy
Piotrowiak Marek
Płoński Daniel
Samosiuk Justyna
Sawicka Magdalena
Tarnowska Daria
Wysocki Łukasz
Zajkowski Jan
Zalewski Karol
Żmieńka Ewa

 
Klasa 3b

Anuszkiewicz Gabriela
Bandarzy Karolina
Baranowski Cezar
Dąbrowska Dorota
Głąbień Daria
Hajdamach Ewelina
Harmata Martyna
Hejza Arkady
Jabłońska Klaudia
Klimowicz Paulina
Kruszewska Karolina
Kulesza Ewelina
Kupiński Maciej
Leszczyński Cezary
Maliszewska Katarzyna
Matowicka Klaudia
Mikuta Dawid
Pieczur Justyna
Romaszko Michał
Rutkowski Filip Jan
Rygorowicz Karolina
Sawko Beata
Snarska Sandra
Suchocka Kinga
Sulewska Julia
Sulima Klaudia
Zambrzycki Przemysław

 
Klasa 3c

Chwieroś Paweł
Dudaryk Kamila
Falkowska Karolina
Jabłońska Aneta
Kalinowska Martyna
Karpowicz Dawid
Kowalewska Daria
Laskowski Kacper
Leonczuk Anita
Łochowski Jakub
Matocha Julita
Mojsa Marta
Mroczkowska Alicja
Myślińska Karolina
Nimierowicz Anna
Nowicka Magdalena
Nowicki Michał
Perkowski Dawid
Sawicki Adrian
Sokołowska Diana
Tomaszuk Alicja
Wiak Aleksandra
Wińska Emilia
Woronko-Sokołowska Anita
Wysocka Karolina
Ziemann Mateusz
Zubowicz Sara
Klasa 3d

Bielecki Łukasz
Bochen Karolina
Borkowski Łukasz Robert
Bugajska Aleksandra
Bukacz Mateusz
Choćko Patrycja
Dąbrówka Martyna
Dzik Patrycja
Hanusiak Karolina
Horosz Kamila
Jarończuk Łukasz
Kamieński Paweł
Kiercul Maciej
Kleniewski Krzysztof
Kurowski Przemysław
Misiak Gabriela
Muradow Kamila
Niwiński Maciej
Orłowski Karol
Pietrowska Aleksandra
Piskor Kamil
Plackowska Anna
Prokop Ewelina
Sajda Patryk
Tichończuk Dariusz
Żach Magdalena



Rok 2011

Klasa 3a

Arciuch Natalia
Bliźniuk Gabriela
Buzun Ewa
Bylewski Jakub
Cywoniuk Katarzyna
Duchnowska Justyna
Giedrewicz Mariusz
Godlewska Urszula
Hanusiak Damian
Jabłoński Karol
Jaroszewicz Angelika
Karczewska Aleksandra
Kleczyński Kamil
Kotowicz Martyna
Krupicka Patrycja
Kruszewska Magdalena
Leszczyński Dawid
Łapińska Aleksandra
Ławida Kazimierz
Łuczaj Gabriela
Mikucka Sylwia
Panas Marcin
Poskrobko Maria
Radaszkiewicz Dominika
Rogowski Mateusz
Siereda Natalia
Snarska Agnieszka
Szewko Mateusz
Wróblewska Kinga
Zdanowicz Dominika
 
Klasa 3b

Babiracki Adrian
Baranowski Mateusz
Bazyluk Grzegorz
Czołomiej Mateusz
Daniluk Dawid
Dorosz Izabela
Dryl Adrian Adam
Dziakowski Paweł
Godlewska Izabela
Kalenik Gabriel
Kalenik Marcin
Kiczko Jakub
Klimaszewska Paulina
Korzunowicz Bartłomiej
Lasota Adam
Lasota Anna
Leusz Angelika
Motoszko Michał
Mystkowska Sylwia
Niewińska Emilia
Panas Konrad
Rafałowski Sebastian
Reniewicz Jakub
Sidorowicz Izabela
Stankiewicz Dawid
Szarowska Karolina
Szeszko Natalia
Szymczuk Karolina
Turczewski Krzysztof
Walczyk Mateusz
Włodarczyk Gabriela
Wołczuk Dawid
 
Klasa 3c

Babilewicz Maria
Bartkowiak Anita
Białowicz Bartosz
Bućko Katarzyna
Charyło Dominik
Czygier Jakub
Dyra Daniel
Glebowicz Urszula
Głąbień Daria Weronika
Jóźwiuk Anna
Kowalewski Maciej
Kuczyński Adam
Kuklik Paulina
Kuźmicki Łukasz
Kużdub Martyna Maria
Marchel Adrian
Niedzielko Wojciech
Niewiński Juliusz
Ostrowska Izabela
Rusiłowicz Angelika
Semborski Daniel
Wasilko Maciej
Woronowicz Paweł
Zaczeniuk Karolina
Klasa 3d

Babicz Justyna
Białogłowa Kamila
Chracewicz Krzysztof
Cybulko Grzegorz Adam
Dąbrowska Monika
Dąbrowska Paulina
Dzięgielewski Mateusz
Grabowska Natalia
Jankowski Łukasz
Kiszkiel Justyna
Kossakowska Agnieszka
Krasowska Anna Irena
Lisowska Gabriela Maria
Murawska Ewa
Okołowicz Gabriela
Pieczur Monika
Piliczuk Katarzyna
Płocharczyk Tomasz
Pruszyńska Joanna
Raciborski Kamil
Sadowski Alan
Sapoćko Krzysztof
Snarski Patryk
Sosnowska Anna
Supiński Przemysław
Szarkowski Szymon
Warpechowska Anita Kamila
Wieremiejko Agata
Zadykowicz Michał
Zalewski Dominik
 

Rok 2010

Klasa 3a

Anchimiuk Natalia
Andruk Karolina
Chorchiel Luiza
Duchnowska Marta
Dzienis Sebastian
Girejko Gabriela
Głębocki Emil
Jabłecki Daniel
Jędrzejewski Krzysztof
Kindeusz Ewelina
Kołodziej Sylwia
Korotkich Krzysztof
Kruczkowski Mateusz
Kruk Jakub
Krzyżanowska Anna
Kuprianowicz Magda
Laskowski Damian
Leszczuk Aleksandra
Maliszewska Monika
Olchowik Hubert
Puciłowska Paulina
Rafało Dominika
Stelmaszczyk Sylwia
Szandecki Mateusz
Szczechowicz Jagoda
Sztuk Magdalena
Zdrodowska Paulina
 
Klasa 3b

Białowieżec Marek
Buzun Karolina
Bychowska Aleksandra
Dobrzyńska Pamela
Felczak Jędrzej
Fiedorowicz Izabela
Gniedziejko Łukasz
Grabowski Paweł
Ignaciuk Daniel
Karpowicz Aneta
Kozłowski Jakub
Krukowska Kinga
Machaj Krzysztof
Nosarowski Sylwester
Ostrowski Filip
Paszkiewicz Mateusz
Polecki Piotr
Połocka Monika
Sołowiej Dominika
Tankiewicz Marta
Walczuk Maciej
Wasiluk Sebastian
Wiśniewski Michał
Zalewska Anna
Zdrodowska Angelika
Klasa 3c

Adamski Rafał
Artemiuk Joachim
Breczko Magdalena
Car Izabela
Cichoń Grzegorz
Demska Agnieszka
Fik Monika
Górska Adrianna
Halicka Kamila
Ignatowicz Krystian
Jakubowska Karolina
Jaskółka Emilia
Perkowski Rafał
Rafałowska Natalia
Reclaw Sylwia
Seluk Aleksandra
Skowrońska Anna
Socharczuk Sandra
Sosnowska Daria
Stasiewicz Eliza
Surowiec Małgorzata
Szreniawska Joanna
Tarasiuk Rafał
Twarowski Marek
Wojciechowska Kamila
Wojtach Krzysztof
Klasa 3d

Baranowska Klaudia
Bogacewicz Radosław
Chomik Julia
Chomik Julita
Ciołko Marta
Czajkowska Urszula
Dębowska Karolina
Dubrawska Greta
Gosiewska Alicja
Hutnik Adam
Jaskulski Jakub
Kirmuć Marta
Kozłow Paula
Kropiwnicka Magdalena
Lasota Magdalena
Leoniuk Tomasz
Machal Łukasz
Majewski Michał
Markiewicz Michał
Ostrowski Bartosz
Otoka Beata
Pawluczuk Elżbieta
Piech Elżbieta
Płońska Iwona
Rymaszewska Karolina
Skorulska Olga
Wojno Przemysław
Wołosiewicz Bartosz
Klasa 3e

Biała Karolina
Chursa Ewa
Grabowski Maciej
Hajduczenia Paula
Kłubowicz Anna
Kołodowska Marta
Kossakowska Magdalena
Maksymiuk Konrad
Maliszewski Sylwester
Matysewicz Magdalena
Onoszko Łukasz
Piekarska Kamila
Pietrewicz Hanna
Piotrowski Marcin
Raszkiewicz Iwona
Rosicka Eliza
Siemieniuk Gabriela
Szewczuk Dominika
Szymaniec Michał
Targoński Łukasz
Wojtkielewicz Izabela
Zarzecki Grzegorz
 

 

Rok 2009

Klasa 3a

Abramowicz Maciej
Adamska Anna
Brzozowska Gabriela
Burak Łukasz
Chilmon Ewelina
Choromański Michał
Ciechanowska Anna
Dołubizno Marlena
Drobysz Kacper
Dubicki Kamil
Dubowska Monika
Falkowski Konrad
Guzowska Emilia
Jabłońska Sylwia
Karpowicz Karol
Krajewski Krzysztof
Krysiuk Katarzyna
Leja Natalia
Linczuk Aleksander
Mirkowski Adam
Oniszczuk Jarosław
Piotrowski Maciej
Płotczyk Paulina
Pług Kamila
Połocka Anna
Stachurska Agnieszka
Szewczul Krzysztof
Urwanowicz Urszula
Wernio Krzysztof
Załuska Maciej
Żabicka Angelika
 

Klasa 3b

Bielawiec Agnieszka
Bielecka Justyna
Bobrowski Paweł
Borowska Anna
Borys Dominika
Czalej Katarzyna
Danowska Katarzyna
Dworakowska Dominika
Iwaniuk Piotr
Jadaluk Magda
Jarmocik Julia
Korol Daniel
Kossakowski Krzysztof
Kossakowski Przemysław
Kuczyńska Kamila
Kulikowski Krzysztof
Leszczuk Piotr
Lutarewicz Paulina
Ławreniuk Paweł
Ławresz Natalia
Łukaszewicz Agata
Mieczkowska Monika
Nowis Paulina Anna
Piech Rafał
Proskień Piotr
Rutkowski Jacek
Wencel Zuzanna
Wojno Łukasz
Zajkowska Marta
Zalewski Karol

Klasa 3c

Abramczyk Aleksandra
Bartnik Mateusz
Bąk Aleksandra
Bogus Paweł
Citko Marlena
Gierda Mateusz
Grzędziński Maciej
Guziejko Joanna
Iłendo Piotr
Jacewicz Jowita
Jagielska Marika
Kaczko Magdalena
Kowalewska Paulina
Kraszewska Karolina
Krupka Sebastian
Kuklik Janusz
Lenart Michał
Łupiński Michał
Maciuszko Karolina
Miękiszewska Julia
Nowicki Filip
Omielan Anna
Ostrowski Dobromir
Ostrowski Jakub
Pańkowska Katarzyna
Perkowski Rafał
Proskień Piotr
Prymaka Urszula
Stępień Jakub
Szamrej Karolina
Wołosik Ewelina
Klasa 3d

Ambrożko Jakub
Bieryło Iwona
Bogusz Sandra
Bukowski Mateusz
Drozd Paulina
Drozdowska Sylwia
Gajda Dominika
Gwara Radosław
Kadziewicz Przemysław
Kozioł Grzegorz
Koźluk Katarzyna
Kropiwnicka Ewelina
Kuljon Tomasz
Łukaszewicz Magdalena
Nietupski Piotr
Nowicki Mateusz
Pietruszko Ewa
Przastek Paulina
Rafało Emilia
Seweryn Aleksandra
Sidorowicz Monika
Sidz Gabriela
Stankiewicz Dawid
Targońska Paulina
Targoński Patryk
Zajkowski Juliusz
Zalewska Natalia
Zaniewska Marlena
Żołyńska Kinga

 


 

 Rok 2008

Klasa 3a

Amielańczyk Patrycja
Apoń Artur
Apoń Dawid
Białowieżec Jerzy
Bołdak Dominika
Burzyńska Sylwia
Choińska Amanda
Cieślińska Paulina Katarzyna
Cylwik Ewa
Duchnowski Przemysław
Dziakowska Katarzyna
Głowala Katarzyna Maria
Gołębiewski Jakub
Iłendo Damian
Kamińska Anna
Kruczkowski Kamil
Kulawczyk Patrycja
Łazarska Małgorzata
Maksimiuk Aleksandra
Malesza Sylwia
Oksimowicz Konrad
Olchowik Małgorzata
Piszczatowska Katarzyna
Prokop Emilia
Reclaw Kamil Krzysztof
Sokołowski Rafał
Wiśniewska Sandra Elżbieta
Wowak Paulina
Wystyrk Daniel
Żyliński Konrad Andrzej
 
Klasa 3b

Bancarewicz Jakub
Bojaczuk Maciej
Damszel Weronika
Drozdowska Dorota
Durek Paweł
Dzieniszewska Izabela
Fik Natalia
Garustowicz Gabriel
Gawrońska Aneta
Hrynaszkiewicz Aleksandra
Idzikowski Przemysław
Jabłońska Agnieszka
Januszczyk Justyna
Jaworowska Izabela
Kamińska Anna
Kot Maciej
Kozakiewicz Paulina
Leszczyńska Patrycja
Łapińska Kinga
Łupiński Krystian
Łupiński Mateusz
Maliszewska Małgorzata
Mystkowski Mateusz
Osada Adam
Patejczuk Agnieszka Maria
Rybaczek Paulina
Seluk Piotr
Tankiewicz Marcin
Tyl Tomasz
Werpachowski Wojciech
Wiński Norbert
Zalewska Katarzyna
 
Klasa 3c

Cimicka Marta
Cwalińska Magdalena
Czarnomysa Katarzyna
Czeczko Patryk
Dec Marcin
Filipczuk Kamila
Januszek Mateusz
Krzywińska Alicja
Kuzmiecow Paulina
Makuś Anna
Mickiewicz Magdalena
Mickiewicz Marcin
Niedzielko Paweł
Owerczuk Michał
Piotrowska Paula
Ponikarczyk Jakub
Popławska Justyna
Radziszewski Rafał
Rutkowski Konrad
Sadanowicz Piotr
Styczyńska Magda
Szutkiewicz Anna
Wołejko Maciej
Żendzian Maciej
Żmiejko Sebastian
Klasa 3d

Andrejczuk Wioleta
Baruch Paulina
Bohdan Paulina
Bojaryn Marlena
Buzun Szczepan
Ciuchno Damian
Cybulko Ewelina
Czajkowska Katarzyna
Fabiański Piotr
Jakubowski Mateusz
Kalisz Kamil
Kirmuć Paulina
Kobus Karolina
Kondrat Karolina
Kondrat Patrycja
Korotkich Paweł
Kuczyńska Monika
Misiukiewicz Tomasz
Mrozek Tomasz
Ostrowski Amadeusz
Oświecińska Natalia
Rosiak Agata
Roszko Adam
Rutkowski Marek
Samaryn Sylwia
Snarska Justyna
Stepaniuk Monika
Trocewicz Justyna
Włodarczyk Izabela
Wosek Przemysław
Zaleska Katarzyna

 


 

Rok 2007

Klasa 3a

Adamik Adrianna
Augustynowicz Aneta
Bajkowski Kamil Ariel
Białous Joanna
Bielecki Zbigniew
Bieniak Anna
Borkowska Monika Katarzyna
Choiński Adrian
Gawrońska Justyna
Jarosz Łukasz
Kalinowski Patryk
Kossakowski Grzegorz
Kowalczuk Krzysztof
Kuczyńska Justyna
Kulesza Sebastian
Malisz Jacek
Muszyński Damian
Pulwin Angelika
Rutkowski Łukasz
Szczep Paula
Tylman Marta
Wądołowski Wojciech
Wiluk Łukasz
Władielczykow Agnieszka
Zaleska Wioleta
 

 

Klasa 3b

Babilewicz Paweł
Borowska Beata
Czerniawska Marlena
Dzięgielewski Łukasz
Gerasimiuk Joanna Julia
Grabowska Justyna
Jaworowska Anna
Kalenik Michał
Kazimieruk Ewelina
Kobeszko Magdalena
Kazimierska Katarzyna
Korotkich Magda
Korsak Mateusz
Kuźma Anna
Lewicka Justyna
Machal Mateusz
Markowska Paulina
Niezgoda Marta
Niwiński Piotr
Pyłkowski Piotr
Rola Łukasz
Seweryn Jakub Piotr
Stepaniuk Andrzej
Suchowierski Paweł
Sztrom Marcin
Wencel Jakub
Wróblewska Paulina
Zajkowski Sebastian
Zaleska Barbara
 

Klasa 3c

Baranowska Teresa
Borys Damian
Car Bogdan
Dąbrowski Marcin
Dziakowska Agnieszka
Gilewski Bartosz
Grzeszczuk Joanna
Hofman Julita
Jocz Kamil
Kotowicz Damian
Kozioł Angelika
Lewandowska Julita
Łojewski Rafał
Manias Sebastian
Olechno Dawid Kazimierz
Popowska Małgorzata
Prus Monika
Rabczyński Paweł
Sokołowska Danuta Katarzyna
Sołowiej Agnieszka
Todorczuk Agnieszka
Trusewicz Natalia Izabela
Wojszko Dominika
Wojtaszko Tomasz

 

Klasa 3d

Baranowski Mateusz
Bykowska Sylwia
Chilmon Damian
Cybulko Maciej
Derpa Adrian
Dombrowski Tadeusz
Głowala Maciej Wojciech
Hofman Julita Laura
Jóźwiuk Ewa
Kania Tomasz
Koniuszewska Justyna
Korolko Paweł
Kowalewska Olga
Kowalewski Mateusz
Łazarska Katarzyna
Miszczuk Łukasz
Motoszko Paula
Nartowicz Patryk
Nawara Maciej
Nowacki Paweł
Oświeciński Łukasz
Piasecka Aneta
Proskień Joanna
Tekień Adrian
Walejewska Ewa
Walejewska Marta
Żołyńska Anna Agnieszka
Żyliński Michał


 

Rok 2006

Klasa 3a

Andrukiewicz Marta
Bartkowiak Patrycja
Bolesta Stanisław
Borkowski Karol
Bukowska Kinga
Cerkownik Sylwia
Czyżewska Patrycja
Dryl Monika
Gołoński Michał
Grabowski Krzysztof
Jaworowski Kamil
Kamieński Kamil
Kiszycka Marlena
Klej Agnieszka
Kołodko Rafał
Kondrat Mateusz
Korzunowicz Justyna
Kropiwnicki Tomasz
Kruczkowska Paulina
Łempicki Piotr
Misiewicz Angelika
Panas Monika
Pieńkowska Beata
Piotrowski Łukasz
Popławska Edyta
Puciłowski Przemysław
Suszczyńska Elżbieta
Wądołowski Krzysztof

 

Klasa 3b

Balukin Łukasz
Bogacewicz Marcin
Bogdanowicz Tomasz
Czapnik Katarzyna
Czarnocka Katarzyna
Dołubizno Damian
Doroszko Paweł
Fedorczuk Dawid
Gliszczyński Michał
Horodeński Piotr
Iłendo Katarzyna
Janczarek Małgorzata Łucja
Kolańczyk Juliusz
Konopa Konrad
Kuźma Mateusz
Łapińska Sara Laura
Mściwujewska Urszula
Piotrowska Magdalena
Rosiak Małgorzata
Sawicki Paweł
Sienkiewicz Kamil
Sosnowska Agnieszka
Strzemińska Marlena
Zagórski Marcin
Zarzecka Karolina
Żukowski Marcin

 

Klasa 3c

Babilewicz Karol
Borowska Aleksandra
Dowgiert Anna
Glebowicz Emilia
Grygoruk Jerzy
Gulijew Janusz
Ignatowicz Konrad
Jabłoński Marcin
Jończyk Patryk
Kakareko Grzegorz
Kicińska Anna
Kosmaczewska Iwona
Kozakiewicz Marta
Krukowski Paweł
Kuźma Izabela
Łukaszewicz Bartosz
Polińska Justyna
Rutkowska Ewelina
Snarska Alicja
Szeszko Piotr
Żukowska Agnieszka

 

Klasa 3d

Andruk Joanna
Augustynowicz Marta
Bąk Emilia
Chrzanowska Arleta
Czerepko Marlena
Dąbrowska Aleksandra
Hryniewicka Justyna
Ignaciuk Szymon
Jabłoński Kamil
Jemioło Edyta
Kiewlicz Barbara
Kondrat Magdalena
Kotowicz Robert
Kowalczyk Przemysław
Litwin Beata Edyta
Mazankiewicz Joanna
Mojsa Anna
Ostrowska Justyna
Ostrowska Katarzyna
Pieczko Małgorzata
Polak Katarzyna
Topczewska Urszula
Wiak Michał
Wojno Emil
Wystyrk Agnieszka
Zalewska Edyta
Zalewski Krystian
Załęski Jakub
Załęski Krzysztof

 


Rok 2005

KKlasa 3a

Andrukiewicz Artur
Bielecka Agnieszka
Borkowski Kamil
Chojnowska Kinga
Cywoniuk Paweł
Dobrzyńska Katarzyna
Dubrawska Justyna
Fiedorczuk Aleksandra
Gawroński Paweł
Grzywa Barbara
Harasimczuk Paula
Janczarek Andrzej
Jarocka Aneta
Klepacki Paweł
Kondzior Urszula
Krupkowski Michał
Kulisiewicz Natalia
Lebiedzińska Martyna
Łempicki Paweł
Mosiej Mariusz
Parafianowicz Katarzyna
Pawlata Magdalena
Raciborska Marta
Radziszewska Barbara
Rutkowski Rafał
Sajewska Magdalena
Sawoniuk Paweł
Surowiec Ewa
Zdaniewicz Przemysław
Nieścierewski Patryk
 
Klasa 3b

Choćko Beata
Citko Kamil
Ciuńczyk Beata
Cybulko Żaneta
Drozdowski Julian
Dryl Krzysztof
Dyra Daria
Hofman Marlena
Idzikowski Paweł
Jarmołowicz Magdalena
Jemioło Robert
Kalinowska Karolina
Kaźimierska Kinga
Kołodko Sylwia
Korniłowicz Piotr
Kuźmicka Adrianna
Lisowska Sylwia
Łapiński Rafał
Łukaszewicz Justyna
Mieczkowski Paweł
Mikutowicz Maciej
Mściwujewska Klaudia
Półtorak Agnieszka
Rogowska Magdalena
Rozmysłowcz Joanna
Skrzypkowski Dariusz
Sokołowska Patrycja
Tyl Mateusz
Wappa Jakub
Wiluk Paweł
 
Klasa 3c

Adamski Kamil
Bajko Karolina
Bogdan Bartosz
Dobrowolski Maciej
Dziamecka Magdalena
Gołońska Karolina
Górski Filip
Jabłoński Dariusz
Jedlińska Urszula
Kaczko Łukasz
Kamińska Karolina
Karczewski Piotr
Kisiel Arkadiusz
Laskowski Łukasz
Lasota Karolina
Maciuszko Urszula
Mickiewicz Kamil
Motylewska Ewa
Ołdakowski Konrad
Oniszko Julia
Roman Monika Justyna
Święcicki Adrian
Tyrała Piotr
Wołosowicz Marta
Żmiejko Łukasz
Topczewska Joanna
Waśkiel Anna Izabela
Górska Aleksandra

Klasa 3d

Chaniewski Mariusz
Danieluk Krzysztof
Głogowska Sylwia
Głowik Małgorzata
Gryc Paulina
Grzymkowska Paulina
Jankowska Gabriela
Jurkowski Filip
Kudlewski Kamil
Ławresz Łukasz
Niewiadomski Leszek
Olszewski Marcin
Orczykowska Marta
Piesiecki Michał
Rudek Paula
Sieredziński Emil
Sieredziński Karol
Szkiłądź Wojciech
Saniewska Sylwia
Szymańska Emilabr> Zajkowska Małgorzata

 


Rok 2004

KKlasa 3a

Apoń Daniel
Bartnikiewicz Małgorzata
Bogdanowicz Paweł
Cerkownik Jolanta
Dec Paweł
Dębicka Ewa
Gudel Adam
Idzikowski Adam
Janiak Tomasz
Kamiński Krzysztof
Kruszewska Dorota
Klej Łukasz
Lebiedzińska Paulina
Markowski Piotr
Mozolewski Rafał
Niemotko Natalia
Nieścierewska Paulina
Porosa Gabriela
Puciłowski Grzegorz
Rybaczek Kinga
Rydzewski Karol
Sawicki Paweł
Siemieniuk Mateusz
Suchowierski Tomasz
Szpakowski Michał
Wróbel Katarzyna
Wróblewska Urszula
Zalewski Leszek
Klasa 3b

Anchimowicz Marta
Bednarek Adam
Bojarczyk Rafał
Chomiczewski Dariusz
Falkowska Natalia
Fiedorowicz Artur
Glinka Rafał
Gliszczyńska Małgorzata
Grycuk Adam
Grzegorczyk Maciej
Kołosowska Małgorzata
Kosmaczewski Damian
Kuklo Ewelina
Kupińska Magdalena
Lange Justyna
Laskowski Michał
Makar Hubert
Mirończuk Paweł
Mocniak Karol
Nurkowski Maciej
Piszczatowski Dariusz
Popko Robert
Popławski Kamil
Rutkowska Aneta
Sebeszuk Ewelina
Sokołowska Marta
Sołowiej Iwona
Stepaniuk Łukasz
Sztrom Anna
 
Klasa 3c

Ancutko Tomasz
Czapnik Aneta
Dubrawski Rafał
Golonko Jakub
Kamińska Weronika
Kołaczyk Krzysztof
Korolczuk Joanna
Kozielska Małgorzata
Kundzicz Maciej
Mielenkiewicz Marika
Mojsa Monika
Piwowarczyk Marcin
Polakowski Bartosz
Pulwin Patrycja
Rusiecki Maciej
Safrończyk Piotr
Smyk Andrzej
Stasiewicz Marcin
Staszkiewicz Jan
Zajączkowski Michał
Zdanuczyk Karolina

Klasa 3d

Barszczewski Szymon
Brzozowski Kamil
Białek Mateusz
Cieśluk Kamil
Czyżewski Sebastian
Dąbrowska Magdalena
Dombrowska Katarzyna
Kazimieruk Justyna
Królikowska Paulina
Kazimierska Sylwia
Lelo Tomasz
Magnuszewska Katarzyna
Malecka Sylwia
Nowocin Magdalena
Ostaszewska Ewa
Pęza Kamil
Rozmysłowicz Monika
Sacharko Michał
Sakowicz Artur
Sawicka Agnieszka
Sokołowska Natalia
Toczydłowski Maciej 

 


Rok 2003/font>

Klasa 3a

Bienas Paweł
Bojaryn Monika
Bugajski Karol
Choińska Luiza
Chojnowska Julita
Dobrzyński Maciej
Dryl Anna
Gołębiewska Anna
Jeżerys Damian
Kalenik Olga
Klepacki Adam
Malisz Tomasz
Mosiej Paulina
Niesterowicz Jacek
Oświecińska Wioletta
Parafianowicz Ewelina
Parfieniuk Justyna
Piesiecka Magdalena
Popko Katarzyna
Pyrko Izabela
Sawulska Milena
Sobala Michał
Surowiec Katarzyna
Świderski Paweł
Tylman Justyna
Wojtaszko Mariusz
Zdanowicz Laura
Klasa 3b

Bielska Żaneta
Bruk Maciej
Cywoniuk Piotr
Doroszko Piotr
Fiedorczuk Karol
Fiedorowicz Michał
Gąsowska Katarzyna
Gliszczyńska Justyna
Gorzkiewicz Magdalena
Gryc Paweł
Grygoruk Anna
Haniewska Magdalena
Jakowicka Alicja
Jarmołowicz Adam
Jurski Paweł
Kamińska Katarzyna
Krupkowska Justyna
Krupkowska Agata
Kuźmicka Paulina
Łada Teodor
Ohajm Emilia
Ostrowski Błażej
Piech Przemysław
Piekut Grzegorz
Piotrowski Kamil
Półtorak Piotr
Romańczuk Tomasz
Sawicka Marlena
Ślefarska Magdalena
Truszkowski Radosław
Władielczykow Paweł
Wysocki Piotr
Klasa 3c

Barwik Kamil
Borowska Anna
Borowski Krzysztof
Brański Marcin
Danieluk Agnieszka
Dąbrowski Karol
Dzienisiuk Kacper
Figlewski Bartłomiej
Halicki Radosław
Kiszycka Dorota
Koper Krzysztof
Kozłowski Maciej
Kulesza Tomasz
Kupiec Krzysztof
Lach Marcin
Leszczyńska Ewa
Marczuk Tomasz
Misztalewska Marlena
Mrowiec Karol
Ostaszewicz Konrad
Ostaszewska Anna
Piwowarczyk Izabela
Popławski Łukasz
Suwała Piotr
Szeszko Adam
Urban Łukasz
Kupińska Paulina
Szymańska Justyna
Sawczuk Katarzyna
Staniszewska Anna

 


Rok 2002

Klasa 3a

Bojarczyk Monika
Cudowski Piotr
Dmitruk Ewelina
Dombrowski Adam
Dwiliński Paweł
Gawrycka Renata
Januszanis Mciej
Jaworowska Ewelina
Kalinowska Kamila
Kitlas Marcin
Klimczuk Justyna
Krupka Łukasz
Kulikowska Monika
Lisowska Anna
Łukowski Kamil
Maliszewska Marta
Oniśkiewicz Urszula
Osiennik Iwona
Ostaszewska Anna
Ostrowski Mateusz
Płoński Kamil
Roszkowska Ewa
Sekuła Łukasz
Sekuła Anna
Sobolewski Przemek
Trypuć Joanna
Truskolaski Tomasz
Zrajkowska Agnieszka
Klasa 3b

Barwik Karol
Gierek Małgorzata
Górski Michał
Guzewicz Kornelia
Jackowski Jakub
Jarosz Krzysztof
Jastrzębska Olga
Konopko Kacper
Kozaczuk Alicja
Mackiewicz Magda
Matejczyk Marta
Minko Tomasz
Niesterowicz Gabriel
Puciłowski Jakub
Radziszewski Marcin
Roszkowska Ewa
Rynkowska Anna
Stankiewicz Monika
Suchocki Robert
Szamreta Marcin
Tomczak Marcin
Wilga Magdalena
Zujko Beata